Bukiet 35 kolorowych tulipanów

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wiązanka składająca się z 35 kolorowych tulipanów to idealny podarunek nadający się na urodziny czy imieniny ale również inne okazje. Kwiaty tulipanów mogą być podarowane zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Dostarczone wraz z karnetem z życzeniami wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Uzyskaj rabat do 10% NA STAŁE. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy założyć konto w naszym sklepie albo się zalogować i potem złożyć zamówienie. Każde wydane 100 zł to 1% upustu, który naliczy się przy nowych zamówieniach, aż do uzyskania 10% opustu.