Kosz

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Bukiet z róż możesz zamówić również jako kompozycję w w koszu. Wybierz kosz odpowiedni do wybranej liczby róż. Wersje: -mniejszy: do 50 róż, -jak na zdjęciu: 51-99 róż, -większy: 100 róż. Kosz stanowi jedynie dodatek do kwiatów, który może być doręczony jedynie z kwiatami. Produkty ukazane na zdjęciach w zakładce „dodatki do kwiatów” są jedynie przykładowe i mogą różnić się od dostarczonych przez kwiaciarnię. Kosz w wersji:
Mały - 50 róż
Średni - 51-99 róż
Duży - 100 róż
Kosz przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej i jest to jedynie przykładowe zdjęcie produktu.

Każdy produkt w zakładce "Dodatki do kwiatów" jest tylko przykładowy. Dodatki, które doręczymy mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu. Wiąże się to z różną dostępnością na hurtowni. WAŻNE! Dodatki do kwiatów mogą być dostarczone jedynie z kwiatami.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Uzyskaj rabat do 10% NA STAŁE. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy założyć konto w naszym sklepie albo się zalogować i potem złożyć zamówienie. Każde wydane 100 zł to 1% upustu, który naliczy się przy nowych zamówieniach, aż do uzyskania 10% opustu.