Zapraszamy do naszej kwiaciarni w Chorzowie, gdzie oferujemy piękne bukiety i aranżacje kwiatowe z dostawą na terenie miasta. Dzięki usłudze "kwiaty na telefon" możesz łatwo i szybko zamówić kwiaty przez telefon lub przez naszą kwiaciarnię internetową, a my dostarczymy je pod wskazany adres w Chorzowie. Jesteśmy kwiaciarnią wysyłkową i pocztą i kwiatową dostawą w Chorzowie, co oznacza, że możesz zamówić kwiaty online i zawsze mamy je w magazynie, aby dostarczyć je na czas.

Dzielnice miasta Chorzów, gdzie realizujemy dostawę to m.in. Stare Miasto, Chorzów II, Chorzów III, Hajduki Wielkie, Chorzów Batory, Chorzów Stary i Chorzów Ruda Śląska. Oferujemy dostawę kwiatów w całym mieście, więc bez względu na to, gdzie mieszkasz w Chorzowie, z chęcią dostarczymy kwiaty pod wskazany adres.

Oprócz kwiatów na różne okazje, oferujemy także wieńce i wiązanki pogrzebowe, które wykonujemy z dużą dbałością o każdy detal. W trosce o naszych Klientów, oferujemy dostawę wieńców i wiązanek pogrzebowych na wszystkie cmentarze w Chorzowie. Wśród nich znajdują się m.in. Cmentarz Komunalny Chorzów, Cmentarz Parafialny św. Jadwigi w Chorzowie, Cmentarz Parafialny św. Antoniego w Chorzowie i Cmentarz ewangelicko-augsburski w Chorzowie. Zaufaj naszej kwiaciarni w Chorzowie i zamów piękny wieniec lub wiązankę pogrzebową już dziś.