Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Jesteśmy kwiaciarnią internetową i kwiaciarnią wysyłkową z Ruda Śląska, specjalizującą się w sprzedaży najpiękniejszych kwiatów w mieście. W ofercie naszej kwiaciarni znajdziecie Państwo bogaty wybór bukietów, kompozycji kwiatowych oraz wieńców i wiązanek pogrzebowych. Jako poczta i kwiaty Ruda Śląska, gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz profesjonalną obsługę każdego klienta.

Ruda Śląska to miasto, które składa się z kilku dzielnic, w tym: Bielszowice, Chebzie, Godula, Halemba, Orzegów, Ruda, Ruda Południowa, Ruda Zachód, Wirek oraz Nowy Bytom, więc nasi klienci z całego miasta mogą korzystać z naszej oferty.

W naszej kwiaciarni wysyłkowej Ruda Śląska dostarczamy kwiaty na telefon, kwiaty przez internet, a także oferujemy usługi kwiaciarni online. Realizujemy dostawy kwiatów z dostawą do domu, a także kwiaty kurierem, który dostarczy Państwa zamówienie pod wskazany adres.

Chcielibyśmy również podkreślić, że oferujemy usługi dostarczania wieńców i wiązanek pogrzebowych z dostawą w mieście Ruda Śląska. Dostarczamy nasze produkty na cmentarze takie jak: cmentarz parafialny św. Jadwigi Śląskiej, cmentarz parafialny św. Barbary, cmentarz ewangelicki oraz cmentarz komunalny.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, aby upiększyć swoje wnętrza kwiatami lub wysłać bliskiej osobie bukiet w dowód miłości. Z naszą kwiaciarnią internetową Ruda Śląska jest to proste i wygodne!