Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

  • Szarfa 0 zł
Opis wersji produktu

Utrata bliskiego to ciężki czas w naszym życiu. Chcielibyśmy jak najpiękniej pożegnać zmarłego na jego ostatniej drodze. Nic tak nie wyraża naszego smutku jak wymowna kompozycja kwiatowa. Wyślij kwiaty na pogrzeb wraz z dołączoną szarfą pogrzebową. Wielkość wieńca pogrzebowego:
Mały - składa się z ok. 36 kwiatów z przybraniem i szarfą
Średni - składa się z ok. 41 kwiatów z przybraniem i szarfą
Duży - składa się z ok. 52 kwiatów z przybraniem i szarfą
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Uzyskaj rabat do 10% NA STAŁE. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy założyć konto w naszym sklepie albo się zalogować i potem złożyć zamówienie. Każde wydane 100 zł to 1% upustu, który naliczy się przy nowych zamówieniach, aż do uzyskania 10% opustu.